Konstrukcja “Fala”

Konstrukcja trzypoziomowa z elementami zabawowymi jak na załączonej wizualizacji. Konstrukcję tą wyróżnia duża, otwarta zjeżdżalnia.

Wymiary konstrukcji zabawowej: 9,89 x 8,66 x 4,2 m. Czas realizacji: od 1 do 8 tygodni (w zależności od wielkości konstrukcji i aktualnej ilości zleceń).

Zajmujemy się budową i prowadzeniem sal zabaw dla dzieci. Pierwszą salę zabaw stworzyliśmy i otworzyliśmy 12 lat temu w Centrum Handlowym Auchan pod nazwą “Tuptuś”.

Budujemy sale zabaw z konstrukcji stalowych łączonych. Pozwala to na wielokrotne, dowolne składanie i rozkładanie takiej konstrukcji bez żadnego uszczerbku dla jej wytrzymałości i jakości. Umożliwia to również rozbudowę konstrukcji o kolejne panele. Komponenty do budowy sal zabaw, zawsze najwyższej jakości, sprowadzamy z całego Świata, z najlepszych w branży firm. Odwiedzamy targi tematyczne w Stanach i w Europie, by móc zaproponować Państwu najlepsze i najnowsze rozwiązania. Nasze produkty spełniają wymogi bezpieczeństwa, posiadają deklarację zgodności oraz odpowiedni atest. Sale zabaw budowane przez naszą firmę spełniają wymagania norm PN-EN 1176 oraz PN-EN 1177, każda nasza konstrukcja zabawowa otrzymuje po montażu orzeczenie techniczne.