Konstrukcja 108028

Wymiary załączonej konstrukcji: 10 m x 8 m, wysokość: 2,8 m. Konstrukcja dwupoziomowa z różnorodnymi, ciekawymi elementami do zabawy i rozbudowanym labiryntem (jak na projekcie). Kolorowe wejście z dowolnym napisem (przykładowe zdjęcie poniżej), regulamin drukujemy wg Państwa wskazówek lub służymy własnym.

Budujemy sale zabaw z konstrukcji stalowych łączonych. Pozwala to na wielokrotne, dowolne składanie i rozkładanie takiej konstrukcji bez żadnego uszczerbku dla jej wytrzymałości i jakości. Umożliwia to również rozbudowę konstrukcji o kolejne panele. Komponenty do budowy sal zabaw, zawsze najwyższej jakości, sprowadzamy z całego Świata, z najlepszych w branży firm. Odwiedzamy targi tematyczne w Stanach i w Europie, by móc zaproponować Państwu najlepsze i najnowsze rozwiązania. Nasze produkty spełniają wymogi bezpieczeństwa, posiadają deklarację zgodności oraz odpowiedni atest. Sale zabaw budowane przez naszą firmę spełniają wymagania norm PN-EN 1176 oraz PN-EN 1177, każda nasza konstrukcja zabawowa otrzymuje po montażu orzeczenie techniczne.

Zachęcamy do obejrzenia naszych wykonań na żywo- obecnie budowane przez nas place zabaw można obejrzeć między innymi w Trójmieście. Zapraszamy na spotkanie do naszego biura- doradzimy najlepsze dla Państwa rozwiązania, wybierzemy odpowiedni projekt i rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości. Ponieważ sami prowadzimy od lat Akademie Zabawy “Tuptuś” dla dzieci, naszym Klientom nie tylko sprzedajemy gotowy produkt, ale udzielamy również dodatkowych porad i pomocy w prowadzeniu Sali Zabaw dla dzieci.

Konstrukcja 108028