Interaktywna konsola Żyrafa Plus

ŻYRAFA PLUS

Zestaw ŻYRAFA PLUS to konsola w wersji stojącej w specjalnej obudowie.

W komplecie znajdują się:
– konsola ŻYRAFA,
– kabel zasilający,
– obudowa,
– instrukcja obsługi.

ŻYRAFA to platforma edukacyjna przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Najmłodsi mogą dzięki niej doskonalić najważniejsze zdolności, takie jak pisanie i liczenie czy nauka nowego języka. Nauczycielem dzieci będzie Żyrafa Zuzia, dzięki czemu nauka stanie się zabawna i przyjemna.

GRY:

LITERKI – to zabawa z alfabetem utrwalająca odczytywanie liter jako osobnych symboli, pisanie na ekranie palcem oraz układanie liter w wyrazy. Dzięki technice zaprojektowanej specjalnie na potrzeby ekranu dotykowego dzieci będą mogły doskonalić charakter pisma, co ułatwią im linie wspomagające.

CYFERKI – gra, która pomoże dzieciom zarówno kojarzyć cyfry jako odrębne symbole, ale również układać je w liczby oraz wykonywać podstawowe działania arytmetyczne (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie). Całość oprawiona została w ciekawą fabułę, dzięki czemu dzieci nie postrzegają zabawy z cyferkami jako nauki.

ANGIELSKI – dzięki tej grze, dzieci będą mogły zapoznać się z podstawowym słownictwem, oraz podstawowymi zwrotami życia codziennego, jak również zapoznają się z brzmieniem języka obcego. Poprzez zabawę kontakt z językiem obcym nie będzie dla dziecka niczym onieśmielającym, co ułatwia dzieciom dalszą naukę języków obcych.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/balticlab/domains/4play4fun.pl/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Interaktywna konsola Żyrafa Plus