O firmie

Zajmujemy się budową i prowadzeniem sal zabaw dla dzieci.

Pierwszą salę zabaw stworzyliśmy i otworzyliśmy 13 lat temu w Centrum Handlowym Auchan pod nazwą “Tuptuś”. Pierwsza konstrukcja zabawowa, którą zbudowaliśmy powstała w Alfa Centrum w Gdańsku, na prowadzonej przez naszą firmę Sali Zabaw Tuptuś. Kolejne- w Salach Zabaw dla dzieci w całej Polsce.

Budowę konstrukcji zabawowych zaczęliśmy od produkcji piłeczek do suchych basenów. Z czasem ten dział naszej firmy zaczął się coraz bardziej rozwijać i prócz budowy konstrukcji na swój użytek zaczęliśmy również budować je dla innych firm.

Budujemy sale zabaw z konstrukcji stalowych łączonych. Pozwala to na wielokrotne, dowolne składanie i rozkładanie takiej konstrukcji bez żadnego uszczerbku dla jej wytrzymałości i jakości. Umożliwia to również rozbudowę konstrukcji o kolejne panele.

Komponenty do budowy sal zabaw, zawsze najwyższej jakości, sprowadzamy z całego Świata, z najlepszych w branży firm. Odwiedzamy targi tematyczne w Stanach i w Europie, by móc zaproponować Państwu najlepsze i najnowsze rozwiązania.

Nasze produkty spełniają wymogi bezpieczeństwa, posiadają deklarację zgodności oraz odpowiedni atest. Sale zabaw budowane przez naszą firmę spełniają wymagania norm PN-EN 1176 oraz PN-EN 1177, każda nasza konstrukcja zabawowa otrzymuje po montażu orzeczenie techniczne.

Zachęcamy do obejrzenia naszych wykonań na żywo- obecnie budowane przez nas place zabaw można obejrzeć między innymi w Trójmieście, Rumii oraz w Słupsku i Oleśnicy.

Zapraszamy na spotkanie do naszego biura- doradzimy najlepsze dla Państwa rozwiązania, wybierzemy odpowiedni projekt i rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości.

Ponieważ sami prowadzimy od lat Akademie Zabawy “Tuptuś” dla dzieci, naszym Klientom nie tylko sprzedajemy gotowy produkt, ale udzielamy również dodatkowych porad i pomocy w prowadzeniu Sali Zabaw dla dzieci.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.