Konstrukcja “Ocean”

Aranżacja powierzchni, w której znajduje się konstrukcja zabawowa oraz wolne miejsce dla młodszych dzieci z miejscem do siedzenia dla dorosłych. Proponowana przez nas Konstrukcja Zabawowa pokazuje możliwości rozbudowy sali zabaw na niskiej powierzchni (2,20 – 2,40m). Podwyższony poziom, który sprawia wrażenie dwupoziomowej konstrukcji zabawowej.

Znajduje się w niej wiele ciekawych elementów i przeszkód:
– suchy basen z piłeczkami połączony ze zjeżdżalnią,
– ścianki wspinaczkowe na całej ścianie bocznej basenu,
– tor przeszkód: las, przeszkody trójkątne, pionowe rolki, pionowa ściana z kolcami oraz helikopter.

Zajmujemy się budową i prowadzeniem sal zabaw dla dzieci. Pierwszą salę zabaw stworzyliśmy i otworzyliśmy 12 lat temu w Centrum Handlowym Auchan pod nazwą “Tuptuś”.

Budujemy sale zabaw z konstrukcji stalowych łączonych. Pozwala to na wielokrotne, dowolne składanie i rozkładanie takiej konstrukcji bez żadnego uszczerbku dla jej wytrzymałości i jakości. Umożliwia to również rozbudowę konstrukcji o kolejne panele. Komponenty do budowy sal zabaw, zawsze najwyższej jakości, sprowadzamy z całego Świata, z najlepszych w branży firm. Odwiedzamy targi tematyczne w Stanach i w Europie, by móc zaproponować Państwu najlepsze i najnowsze rozwiązania.

Nasze produkty spełniają wymogi bezpieczeństwa, posiadają deklarację zgodności oraz odpowiedni atest. Sale zabaw budowane przez naszą firmę spełniają wymagania norm PN-EN 1176 oraz PN-EN 1177, każda nasza konstrukcja zabawowa otrzymuje po montażu orzeczenie techniczne.